• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ: HARRANLI HEMŞERİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN ÖZYAVUZ: HARRANLI HEMŞERİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz Kurban Bayramının birinci ve ikinci gününde Millet Odasında düzenlediği geleneksel bayramlaşma programında, büyük bir kalabalık oluşturan vatandaşlarla bir araya gelerek, bayramlarını tebrik etti.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, yıllardan beri sürdürdüğü geleneksel bayramlaşma programını bu bayramda da sürdürerek büyük bir kalabalık oluşturan hemşerileriyle bayramlaştı.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Öncelikle tüm Şanlıurfalı ve Harranlı vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bayram sevincini hep birlikte barış, kardeşlik ve samimiyet duyguları içerisinde yoğun bir şekilde yaşıyoruz. Büyük bir teveccüh gösteren kıymetli Harranlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Sevinçlerimizi, acılarımızı hep birlikte paylaşıyoruz. Büyük bir aile olmakta bunu gerektiriyor. Ben tekrardan Şanlıurfalı ve Harranlı hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Kurban Bayramının tüm İslam coğrafyasına barış ve sükûnet getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Açıklamasında bulundu.