• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ: HER ZAMAN GENÇLİĞİN YANINDAYIZ

BAŞKAN ÖZYAVUZ: HER ZAMAN GENÇLİĞİN YANINDAYIZ

Harran Belediyesi, Polislik ve BESYO hazırlık öğrencilerine yönelik eğitimde adım atarak, Kültür ve Gençlik Merkezi’nde çeşitli branşlarda kurslar açtı.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla, JÖH, PÖH, POMEM, Spor Lisesi ve BESYO’ya hazırlanan öğrencilere yönelik kurslar açıldı. Alanında uzman hocalar eşliğinde eğitim gören ve parkurlara hazırlanan gençler, hedeflerine her geçen gün daha da yaklaşıyor.

Gençlik odaklı çalıştıklarını ve her zaman gençlerin yanında olduklarını vurgulayan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Harranlı gençlerin hedeflerine ulaşması için tüm imkânları seferber ettiklerini kaydetti.

Harran Belediyesi Kültür ve Gençlik Merkezi’nde açılan kurslarda gençlerin profesyonel eğitim alarak, parkurlara hazırlanma imkânı bulduğunu kaydeden Belediye Başkanı Özyavuz, gençlere gireceği sınavlarda başarılar diledi. Gençler de, Harran Belediyesi tarafından açılan kurslarda iyi eğitim alarak, parkurlara daha rahat hazırlandıklarını belirterek, Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a teşekkür etti.