• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ; HİZMET ODAKLI YÖNETİM ANLAYIŞIMIZI SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

BAŞKAN ÖZYAVUZ; HİZMET ODAKLI YÖNETİM ANLAYIŞIMIZI SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Yaptığı hizmetlerle sık sık gündeme gelen ve bu nedenle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından da takdir edilen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde ayrım yapmadan tüm mahallelere eşit şekilde hizmet götürüyor.

Yaz aylarında tozdan, kış aylarından ise çamurdan geçilemeyen yollar, Başkan Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla onarılıp, asfaltlanıyor. Belediyede bulunduğu süre zarfında sürekli ilçe halkıyla bir araya gelip, sorun ve talepleri dinleyen Başkan Özyavuz, daha sonra sahaya inip çalışmaları yakından takip ederek, sorunları birebir çözüme kavuşturmak için gerekli çalışmaların yapılması için personellerini görevlendiriyor.

Vatandaşların sorunlarına en kısa sürede çözüm üreterek, mağduriyetleri gideren Başkan Özyavuz, bu anlamda yollara öncelik veriyor. Ulaşımın önemine vurgu yapan Özyavuz ilçe veya kırsal fark etmeksizin tüm yolların onarılıp, stabilize edilmesi talimatını verdi.

Harran Belediyesi ekipleri, ilçeye bağlı Ekvel kırsal mahallesinde asfalt yol çalışması öncesinde dolgu çalışmaları ve mahalle içi düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Özyavuz’a teşekkür eden mahalle sakinleri, yol çalışmalarının tamamlanması halinde mahallelerine daha rahat ulaşım sağlanabileceğini kaydetti. Başkan Özyavuz' da, tek hedeflerinin halka hizmet etmek olduğunu belirterek, gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini ve Harranlı hemşerilerinin hizmetin en iyisine layık olduklarını vurguladı. Başkan Özyavuz, yol çalışmalarının sırasıyla tüm mahallelerde yapılacağının altını çizdi.