• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ: MHP'Yİ BAĞRINA BASAN CEYLANPINARLI HEMŞERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

BAŞKAN ÖZYAVUZ: MHP'Yİ BAĞRINA BASAN CEYLANPINARLI HEMŞERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa il başkanlığının Ceylanpınar ilçesinde düzenlediği mitinge katıldı.

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, MHP 28. Dönem Şanlıurfa Milletvekili adayları, İl başkanı Mahmut Güneş, teşkilat üyeleri, muhtarlar, Meclis üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı.

Ceylanpınar esnafını ziyaret eden MHP yetkilileri, akabinde miting alanına giderek, vatandaşlara seslendi. Hedeflerinin en az 5 milletvekilini parlementoya göndermek olduğunu söyleyen MHP Şanlıurfa İbrahim Özyavuz, sizler bize bu yetkiyi verirseniz günü geldiğinde bizlerde sorunlarınızı çözeceğimize söz veriyoruz. Çözemedigimiz zaman adresimiz belli gelip hesabını sorabilirsiniz. İfadelerini kullandı.

Bizleri bağırlarına basan, sevgilerini eksik etmeyen Ceylanpınarlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Ceylanpınar kararını vermiş, MHP Şanlıurfa'ya güneş gibi doğacaktır. Cenab-ı Allah'ın izniyle parlementoya göndereceğimiz vekil sayımızı en az 5'e çıkarttığımız da sesimizi daha gür bir şekilde duyuracak, Ceylanpınarlı hemşerilerimizin sorunlarının çözümü daha kolay bir şekilde çözülecektir. Bununla birlikte Şanlıurfa genelinde yerel yönetimler seçimlerine MHP olarak farklı bir şekilde gireceğiz inşallah.