• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ: BAYRAM BEREKETTİR, BİR ARADA OLMAKTIR

BAŞKAN ÖZYAVUZ: BAYRAM BEREKETTİR, BİR ARADA OLMAKTIR

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde bayram coşkusu bir başka yaşanıyor. Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un hanesi gecenin ilerleyen saatlerine dek dolup taşarken, Başkan Özyavuz; “Cumhur Odası’nda hizmet etmekten onur duyduğumuz hemşerilerimizle bayramlaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.” dedi.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Ramazan Bayramı coşkusu bir başka yaşanırken Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un Cumhur Odasında düzenlenen bayramlaşma programına ilçe halkı ve Şanlıurfa'nın bir çok bölgesinden yoğun katılım sağlandı.

“Cumhur Odası’nda hizmet etmekten onur duyduğumuz hemşerilerimizle bayramlaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.” diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, bayramlaşma programına katılan vatandaşlarla yakından ilgilenirken istek, talep ve önerileri de dinleyerek ilgili birimlere talimatlar veriyor.

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz’un da katılım gösterdiği bayramlaşma programı sabahın erken saatlerinde başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine dek devam ediyor.