• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ’UN MİLLET ODASI HERKESE AÇIKTIR

BAŞKAN ÖZYAVUZ’UN MİLLET ODASI HERKESE AÇIKTIR

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, çalışmalarıyla şeffaf ve üretken belediyeciliğin en güzel örneğini sergilemeye devam ederken, vatandaşları mesai saatleri içerisinde Belediyede, akşamları ise Millet odasında ağırlamaya devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana zamanının büyük bir çoğunluğunu Harranlı hemşerileriyle geçiren Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, bizler Harran halkına hizmet etmeyi sevda edindik. Sevdamız Harran’ımızda, bugün Milliyetçi Hareket Partisi, Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın İbrahim Özyavuz, Mahalle muhtarlarımız, meclis üyelerimiz ve kıymetli hemşerilerimizle bir aradayız. Harran Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin yanında alt yapı, üstyapı ve ulaşım konularında büyük bir mesafe kat ederek, vatandaşlarımızın yüzlerindeki tebessüme ortak olmanın sevincini yaşıyoruz. Birbirinden hizmet etmekten onur duyduğumuz kıymetli hemşerilerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa Milletvekili ve birinci sıra adayı İbrahim Özyavuz; hemşerilerimize göstermiş oldukları teveccühlerden dolayı teşekkür ediyorum. 2023 genel seçimlerine kısa bir zaman kalırken, bizler tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak, seçim çalışmalarına başladık. Cenab-ı Allah'ın izni ve Şanlıurfalı hemşerilerimin destekleriyle Milliyetçi Hareket Partisi bu seçimden zaferle ayrılacaktır. Açıklamalarında bulundu.