• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ: BEREKET SOFRASI İFTAR PROGRAMIMIZA KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

BAŞKAN ÖZYAVUZ: BEREKET SOFRASI İFTAR PROGRAMIMIZA KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi "Bereket Sofrasında Gönül Birliği" temalı iftar programında buluştu.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Deprem ve afet bölgelerinde başlattığı "Bereket Sofrasında Gönül Birliği" temalı iftar programında Şanlıurfa'da depremzede, vatandaş ve il teşkilatı ile bir araya geldi. MHP Genel Başkan yardımcısı Yaşar Yıldırım' ın katılımıyla gerçekleşen programa, MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 28. Dönem MHP Milletvekilleri, İl teşkilat üyeleri, kanaat önderleri, bölge muhtarları, vatandaşlar, depremzede aileler ve çok sayıda davetli katıldı.

Davetlerine icabet eden Binlerce kişiye teşekkür eden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, "Bereket Sofrasında Gönül Birliği" temalı iftar programında başta depremzede ve afetzede olmak üzere binlerce kişinin katıldığı programdayız. Ramazan ayının en güzel, en anlamlı anlarından biri olan bereket sofrasının etrafında hep bir arada olmaktan onur ve mutluluk duyduk. Katılım sağlayan bütün misafirlerimize teşekkür ediyorum. İfadelerini kullandı.

Şanlıurfa 'da hedeflerinin en az üç Milletvekili olduğunun altını çizen Genel Başkan yardımcısı Yaşar Yıldırım MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz'un kendileri için çok şey anlam ifade ettiğini söyledi. Başarılı çalışmalarıyla yerel yönetimlerde yüksek performans sergileyen Belediye Başkanımız Mahmut Özyavuz'ada teşekkür ediyorum. Rabbim daha yüksek makamlarda şehrine hizmet etmeyi nasip etsin. Açıklamasında bulundu. MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, "Bereket Sofrasında Gönül Birliği" temalı iftar programında kendilerini yalnız bırakmayan genel başkan yardımcısı Yaşar Yıldırım'a teşekkür etti. Vekil Özyavuz; Başaramazsınız diyenlere inat Milliyetçi Hareket Partisi' nin oylarının artması ve başarılarını sürdürmesi için ilk günden bu yana gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti.