• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ: HARRAN’DA ASFALT İLE BULUŞTURMADIĞIMIZ MAHALLEMİZ KALMAYACAK

BAŞKAN ÖZYAVUZ: HARRAN’DA ASFALT İLE BULUŞTURMADIĞIMIZ MAHALLEMİZ KALMAYACAK

Harran Belediyesi, ilçenin dört bir yanında asfalt kaplama çalışmaları öncesi mahalle içi dolgu çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçede yol sorununun tamamen çözülmesi için yoğun bir mesai harcıyor. Yukarı yarımca, Meydan kapı, Çağ başı mahallerinden sonra Avlak mahallesinin mahalle içi yollarının yapımına başladı. Birçok noktada eş zamanlı olarak çalışmalarını sürdüren ekipler, kısa bir süre içerisinde Harran halkını yenilenmiş ve güzelleşmiş yollarla buluşturmayı hedefliyor.

Fiziki belediyecilik faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Harran Belediyesi Harran ilçe merkezi ve merkeze uzak mahallelerde yol düzenleme ve asfalt serimi öncesi dolgu çalışmalarını sürdürüyor. Yol çalışmalarında hız kesmediklerini söyleyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; konforlu bir ulaşım ağı için çalıştıklarını aktardı. Harran’a hizmet için yola çıkarken hemşerilerimize daha ulaşılabilir bir Harran sözü vermiştik. Bunun için şehrimizin en önemli gündemi olan grup bağlantı yolları ve mahalle içi yollarını asfalt ile buluşturmak için Harran Belediyesi olarak çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Cenab-ı Allah’ın izniyle Harran’da asfalt ile buluşturmadığımız mahallemiz kalmayacak. Açıklamasında bulundu”