• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ’UN MİLLET ODASI DOLUP TAŞIYOR

BAŞKAN ÖZYAVUZ’UN MİLLET ODASI DOLUP TAŞIYOR

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, çalışmalarıyla şeffaf ve üretken belediyeciliğin en güzel örneğini sergilemeye devam ederken, vatandaşları mesai saatleri içerisinde Belediyede, akşamları ise Millet odasında ağırlamaya devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana zamanının büyük bir çoğunluğunu Harranlı hemşerileriyle geçiren Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, bizler Harran halkına hizmet etmeyi sevda edindik. Sevdamız Harran’ımızda, bugün Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyemiz Sayın Necmi Yıldırım, Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın İbrahim Özyavuz, İl Başkanımız Sayın Mahmut Güneş, teşkilat üyelerimiz Mahalle muhtarlarımız, meclis üyelerimiz ve kıymetli hemşerilerimizle bir aradayız. Harran Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin yanında alt yapı, üstyapı ve ulaşım konularında büyük bir mesafe kat ederek, vatandaşlarımızın yüzlerindeki tebessüme ortak olmanın sevincini yaşıyoruz. Birbirinden kıymetli misafirlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Harran Belediye Başkanı olarak, Partimizin İl İl, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarının ülkemizin bekası ve geleceği için büyük bir önem arz ettiğini belirtmek isterim. Şanlıurfa’da gerçekleşen programda da bir kez daha şahit olduk ki Urfalı kardeşlerimiz ülkelerinin geleceğini düşünen, bu uğurda yol almayı kendilerine ilke edinmiş bir tavır ve durum içerisindeler. Başta Harranlı ve Şanlıurfalı hemşerilerimiz olmak üzere herkese sevgi saygılarımı sunuyorum ifadelerini kullandı.