• Ana sayfaHARRAN’DA TEK TİP TABELA UYGULAMASI BAŞLIYOR

HARRAN’DA TEK TİP TABELA UYGULAMASI BAŞLIYOR

Harran Belediyesi, ilçe merkezinde bulunan karmaşıklığı ve görüntü kirliliğini önlemek amacıyla tek tip tabela uygulamasını başlattı.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatıyla şehrin siluetini değiştirecek projelerin hayata geçirilmeye başlandığı Harran’da Belediye ekipleri yol üzerinde bulunan dükkanların görüntü kirliliğine neden olan tabelaların sökümüne başladı.

Değişim ve dönüşümün mührünü ilçemizin her yerine vuracağız diyen Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; İlçemiz genelinde esnaf ve vatandaşlarımızın yararına olan, onların yüzünü güldürecek ne varsa hayata geçirmeye çalışıyoruz. Altyapı, üstyapı, sportif ve kültürel etkinliklerin yanında Harran’ımızın tarihi yapısına uygun çalışmalar yapıyoruz. Aşkla, sevdayla hizmete giden yolda Harran’ımız yaşam kalitesi yüksek, kent kimliği oluşturulmuş. İmarda, ulaşımda ve çevre konularında master planları yapılmış. Huzurlu, sağlıklı ve mutlu insanların güven içerisinde yaşadığı bir kent yapma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.

Bugün Harran’ımızda güçlü Harran güçlü esnaf yeni çarşı imarı konusunda çalışmalarımıza başladık. Başta bu çalışmanın Harran esnafına, Harran halkına hayırlara vesile olmasını diliyorum.