• Ana sayfaHARRAN KIRSALINDA KİLİTLİ PARKE TAŞI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

HARRAN KIRSALINDA KİLİTLİ PARKE TAŞI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Harran Belediyesi tarafından Öncüler ve Tantana kırsal mahallesinde yürütülen kilitli parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Harran Belediyesi Fen işlerine bağlı ekipler, kırsal mahallelerde başlattığı kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaların startının verildiği öncüler mahallesinden sonra Tantana, mahallesinde de kilitli parke taşı çalışmaları başladı.

Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçede bulunan ve çeşitli mahallelerde devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını hızlandırdı. Merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan ilçe genelinde stabilize, kilitli parke ve yeni yol açma çalışmalarını devam ettiren Harran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçedeki kilitli parke taşı ağını da genişletiyor. Ekipler aynı anda 2 farklı mahallede yürüttükleri çalışmaların ardından diğer mahallelerle çalışma planlarına devam edecek.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz yaptığı açıklamada; Harran ilçemizde hummalı bir şekilde gecemizi gündüzümüze katarak ilçemizi geliştirmek ve güzelleştirmek adına tüm imkânlarımızı seferber ederek çalışıyoruz. Bütün enerji ve eforumuzu bu yolda harcıyoruz. Öncüler ve Tantana mahallelerimizde başlattığımız kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum.

Tantana Mahalle muhtarı İsmail Akat; hizmetlerinden dolayı mahalleli adına başkan Özyavuz’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Çalışmaların kısa sürede tamamlanması hedeflenirken, kilitli parke döşenen sokak ve mahallelerde oturan vatandaşlar, Başkan Mahmut Özyavuz’a ve Harran Belediyesine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.