• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ: GENÇLİĞE YATIRIM GELECEĞE YATIRIMDIR

BAŞKAN ÖZYAVUZ: GENÇLİĞE YATIRIM GELECEĞE YATIRIMDIR

Harran Belediyesi Spor Akademisi Hazırlık Kursları başladı. Spor Lisesi, Beden eğitimi öğretmenliği, Asker, Polis ve Bekçi olma hayaliyle çalışan gençler, belediye tarafından ücretsiz olarak açılan kurslarda hazırlanıyor.

Harran Belediyesince ücretsiz olarak başlatılan Spor Akademisi Hazırlık Kurslarında, Spor Lisesi, Beden eğitimi öğretmenliği, Asker, Polis ve Bekçi olma hayali kuran gençler, eğitimlerine başladı. Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz “Gençliğe yatırım, geleceğe yatırımdır. Genç kardeşlerimizi desteklemeye her zaman devam edeceğiz. Kurs kayıtlarımız devam ediyor” dedi.

Harran Belediyesi Kültür ve Gençlik Merkezinde alanında tecrübeli eğitmenler eşliğinde kurslarının devam ettiğini belirten Başkan Özyavuz, "Spor Akademisi Hazırlık Kurslarımızda, eğitimlerimize başladık. Her yıl olduğu gibi bu yılda genç evlatlarımızın hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir çaba sarf ediyoruz.

Gayemiz gençlerimizin yanında olup onlara destek çıkabilmek. İnşallah kurslarımız tamamlandığında, gençlerimizi öğretmen, bekçi ve polis üniformasıyla vatanımıza, milletimize hizmet ederken görmek bizler için en büyük mutluluk olacaktır. Biz her zaman onların yanında olmaya, desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.