• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ: VALİ AYHAN'I BÜYÜK BİR KALABALIK İLE KARŞILADI

BAŞKAN ÖZYAVUZ: VALİ AYHAN'I BÜYÜK BİR KALABALIK İLE KARŞILADI

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, ilçe temaslarına Harran ile devam etti.

Harran ziyareti kapsamında kamu kurumlarını gezen Vali Salih Ayhan, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'u ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve birçok vatandaş ile ilçe merkezi girişinde Şanlıurfa valisi Salih Ayhan'ı karşıladı. Başkan Özyavuz kestirdiği üç kurban ile yapılan duaların eşliğinde Vali Ayhan'a görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Harran ilçesi programı kapsamında Kaymakamlık, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Harran Belediye Başkanlığı, Kümbet Otel, Harran Kalesi, Harran Ören Yeri, Şeyh Hayati Harran-i cami ve türbesi, Harran Kümbet Evleri, Hz. Yakup Kuyusu, şehit İbrahim Taş'ın ailesi, ve Hakkari Yüksekova'da görevi esnasında yaralanan gazi uzman çavuş İbrahim Çağla'yı Sehrince mahallesindeki hanesinde ziyaret etti.

İlçe programları kapsamında bir çok yere gittiğini ifade eden Vali Salih Ayhan, Harran ve Harran halkı çok özeldirler, sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan'ı büyük bir kalabalık ile karşılayan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Medeniyetin beşiği, tarihin ve kültürün merkezi Harran'ımıza teşrif eden sayın valimiz Salih Ayhan'a teşekkür ediyorum. Harran geçmişten bu yana bir çok kültürel zenginliği içerisinde barındıran müstesna bir ilçedir. Bizlerde Harran ve Harran halkına hizmetlerimizi götürürken tarihin gerçekliğini, bilerek, çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Ulaşım, eğitim, sosyal belediyecilik, alt yapı, üst yapı, spor, sağlık ve daha bir çok alanda yaptığımız ve yürüttüğümüz çalışmalarımızı sayın valimizle paylaştık. Cenab-ı Allah'ın izniyle yorulmadan, aşkla şevkle çalışmaya devam edeceğiz. İfadelerini kullandı.