• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ: ANADOLU YAZARLAR VE GAZETECİLER ÜYELERİNİ HARRAN'DA MİSAFİR ETTİ.

BAŞKAN ÖZYAVUZ: ANADOLU YAZARLAR VE GAZETECİLER ÜYELERİNİ HARRAN'DA MİSAFİR ETTİ.

Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği’nin (AYGAD) üyeleri kültür gezileri kapsamında Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un misafiri oldu. Gazeteciler Harran'ın güzelliklerini ve değerlerini tanıma imkanı buldu.

Harran ilçesinin tarihi güzelliklerini yerinde görmek, Ulu cami başta olmak üzere tarihi dokunun ön planda olduğu mekanlara önemli bir zaman ayıran heyet, Harran'da bir çok tarihi yeri rehber eşliğinde gezerek bilgilendirildi.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz farklı kentlerden gelen 38 gazeteciyi Medeniyetin beşiği tarihin ve kültürün merkezi Harran'da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydetti. Toplumun aydınlatılması açısından çok değerli bir meslek olan gazeteciliği, hakkıyla ifa etmeye çalışan misafirlerimize Harran'ımızın önemli değerlerini anlatma fırsatı bulduk. Gezi sürecinde ilçemizin güzelliklerini fotoğraflayan, kalemine alan bütün dernek üyelerimize teşekkür ediyorum. Harran'ımızı tanıtmaya, yenilikler katmaya devam edeceğiz. İfadelerini kullandı.

Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği Başkanı Ahmet Işıkdağ ise yaptığı selamlama konuşmasında Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.