• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ; GÖNÜLDEN GÖNÜLE YOL VAR DEDİLER, O GÜN BUGÜN YOLLARDAYIZ

BAŞKAN ÖZYAVUZ; GÖNÜLDEN GÖNÜLE YOL VAR DEDİLER, O GÜN BUGÜN YOLLARDAYIZ

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, temel belediyecilik faaliyetlerinin yanında Harranlı hemşerilerinden kopmayarak hane ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.

Harran'da göreve geldiği günden bu yana sosyal, kültürel ve eğitim gibi birçok konuda köklü değişimlere imza atan belediye başkanı Mahmut Özyavuz; hemşireleriyle bağını koparmayarak, gece gündüz demeden hane ziyaretlerini sürdürüyor.

Bir gün değil, biz her günümüzü halkımıza adadık diyen başkan Özyavuz; ilçe genelinde merkez kırsal ayırımı yapmadan Harranlı hemşerilerinin mutluluk ve hüzünlerini paylaşarak kadın, çocuk, erkek demeden herkesle bir araya gelmeye devam ediyor. Köy köy, kapı kapı gezilerini sürdüren başkan Özyavuz; Bizler bu göreve talip olduğumuzda yükleneceğimiz sorumluluğun bilincindeydik. Cenab-ı Allah'a şükürler olsun ki bugüne kadar elimizden gelen bütün gayreti göstererek, her yere her kalbe girmenin şevkini yaşadık. Gönülden gönüle yol var dediler, O gün bugün yollardayız şiarından ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüp, kıymetli hemşerilerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz. İfadelerini kullandı.