• Ana sayfaBAŞKAN ÖZYAVUZ’UN EĞİTİME DESTEKLERİ SÜRÜYOR

BAŞKAN ÖZYAVUZ’UN EĞİTİME DESTEKLERİ SÜRÜYOR

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde, Harran Belediyesi Kültür ve Gençlik Merkezi, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un talimatlarıyla ilçe gençlerine birçok dalda eğitim olanakları sağlıyor. Harran Belediyesi Kültür ve Gençlik Merkezi'nde öğrencilere yönelik ücretsiz TYT, AYT ve KPSS kursları devam ediyor.
Öğrenciler Kültür merkezinde Üniversite sınavlarına hazırlık, TYT, AYT ve KPSS’ye yönelik kurs ve deneme sınavları gibi hizmetlerden faydalanıyorlar. Sınav tarihlerinin yaklaşmasıyla, uygun ders çalışma ortamında ve merkez bünyesinde görev alan öğretmenlerin gözetiminde sınavlara hazırlanıyorlar. Harran Belediyesi Kültür ve Gençlik Merkezi'nde İngilizce kursları, robotik kodlama eğitimleri, bağlama, gitar, piyano, halk oyunları, resim kurslarının yanı sıra birçok dalda da çeşitli kurslar verilmektedir.

Harranlı gençler, kendilerine sunulan imkanlarla sınavlara hazırlandıklarını, merkezde düzenlenen kurslarla sportif, akademik, sanatsal ve kültürel gelişimlerine de katkı sağladıklarını belirterek Başkan Özyavuz'a teşekkür ettiler.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; gençlerin, Kültür ve Gençlik Merkezi'ne olan teveccühlerini görmekten memnun olduğunu belirterek, gençlere eğitim konusunda her türlü desteği vermeye devam edeceğiz, sınavlara hazırlanan Harranlı gençlere muvaffakiyetler diliyorum. Dedi.