• Ana sayfaSAĞLAM TEMELLER ÜZERİNE HARRAN’IMIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ.

SAĞLAM TEMELLER ÜZERİNE HARRAN’IMIZI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, temel belediyecilik hizmetleri yanında Harranlı hemşerilerinin geleceği için de adımlar atmayı sürdürüyor.

İlçe istihdamına büyük katkı sunacak olan Harran Belediyesi Tekstil Fabrikası’nda inşaat çalışmaları yükselirken, 340 işçinin istihdam edileceği fabrika Harran hakkında büyük bir sevinç uyandırdı. Temel belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra Harran’ın geleceğini düşünen adımlar atarak vizyoner projeleri hayata geçiren Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, ilçe istihdamına büyük bir katkı sunacak bir projeyi daha hayata geçiriyor. 3400 metrekare kapalı alana sahip ve 340 işçinin istihdam edileceği Harran Belediyesi Tekstil Fabrikası’nda çalışmalar devam ederken, bu gelişme ilçe halkında da büyük heyecan uyandırdı.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, ilçe merkezinde kurdukları tekstil fabrikasında toplam 340 kişinin istihdam edileceğine dikkat çekerek, bu yatırımın Harran'ın kalkınmasında önemli bir sanayi adımı olacağını söyledi. Başkan Özyavuz: Özellikle ekonomik sıkıntıların arttığı, Covid-19 Pandemi süreci nedeniyle büyük işletmelerin dahi sıkıntı yaşadığı bu zor dönemde biz hiçbir hedefimizden kopmadan emin adımlarla ilerliyoruz. İnşaat çalışmalarının devam ettiği Harran Belediyesi Tekstil Fabrikası 3400 metrekarelik kapalı alandan oluşacaktır. Fabrika binamızı kısa sürede bitirip, 340 insanımıza iş kapısı sağlamayı hedefliyoruz. Harranlı hemşerilerimizin refahı ve huzuru için bütün imkanlarımızı kullanıyor ve kullanmaya devam edeceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi bizim bir sevdamız var oda Harran'dır. İfadelerini kullandı.