• Ana sayfa“HOŞ GELDİN YA ŞEHR-İ RAMAZAN”

“HOŞ GELDİN YA ŞEHR-İ RAMAZAN”

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e kavuşmamız dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm Şanlıurfalı ve Harranlı hemşerilerinin mübarek Ramazan aylarını tebrik etti.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’e ulaşmamız münasebetiyle yayımladığı mesajında; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise Cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına kavuşmanın huzuru içerisindeyiz. Cenab-ı Allah’tan dileğim o dur ki yardımlaşmanın ayrı bir önem taşıdığı, manevi duygularımızın en yoğun şekilde yaşandığı bu mübarek ay tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olsun.

Bu gece ilk sahurumuzu yaparak Ramazan oruçlarımızı tutmaya başlayacağız. Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve hoşgörüyle birbirimize saha sıkı sarılacağımız mübarek Ramazan Ayı'nın Şanlıurfa ve Harran’ımıza, ülkemize, tüm Türk ve İslam Alemi’ne sağlık, bereket ve huzur getirmesini temenni ederken, yine huzur ve kardeşlik içerisinde bayrama kavuşmamızı Cenab-ı Allah’tan niyaz eder; tüm hemşerilerimin Ramazan Ayı’nı tebrik ederim. Cenab-ı Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Hoş Geldin Ya Şehri Ramazan” ifadelerini kullandı.