• Ana sayfa“HARRAN HER GÜNE YENİ UMUTLARLA UYANIYOR”

“HARRAN HER GÜNE YENİ UMUTLARLA UYANIYOR”

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un girişimleri ile ilçede temeli atılan Emniyet Lojmanları inşaatında çalışmalar sona erdi. Ruhsat işlemlerinin de tamamlandığını belirten Başkan Özyavuz, Harran’ın her güne yeni umutlarla uyandığına dikkat çekti.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un girişimleri sonucu temeli atılan Emniyet Lojmanları’nda çalışmalar tamamlandı. 80 daireden oluşan lojmanlarda incelemelerde bulunan Başkan Özyavuz, ruhsat işlemlerinin de tamamlandığını belirterek Harran’ın değişimi, dönüşümü ve yeniliklerle her güne yeni bir başlangıç yapması için tüm imkanları seferber ettiklerinin altını çizdi.

Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada; “Bildiğiniz gibi, göreve geldiğimiz günden beri Harran ilçemizde değişim, dönüşüm ve yeniliğin hâkim olabilmesi için gece gündüz demeden bütün eforumuzu ve enerjimizi Harranlı vatandaşlarımız için sarf ediyoruz. Bugün de göreve geldiğimiz günden sonra İçişleri Bakanı’mız Sayın Süleyman Soylu’dan talebimiz üzerine Harran ilçemize emniyet güçlerimiz için lojman talebinde bulunmuştuk. Çok şükür ki Sayın Bakan’ımız bu talebimizi geri çevirmedi ve Harran ilçemize 80 daireden oluşan Emniyet Lojmanları’nın temelini atmıştık. Bugün itibariyle de inşaatı tamamlanan lojmanlarımızın hem kontrollerini gerçekleştirdik hem ruhsat işlemlerini bitirdik Harran’da yaşayan bütün vatandaşlarımıza ve Emniyet güçlerimize, polislerimize ayrı ayrı hayırlı olmasını diliyorum. Harran ilçemizin değişim, dönüşüm ve yeniliklerde her güne yeni bir başlangıçla gözünü açmasını diliyor, bütün Şanlıurfalı ve Harranlı hemşerilerime selamlarımı iletiyorum.” dedi.

Lojman temasları sonrasında Başkan Özyavuz Harran İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan'ı da ziyaret ederek, görevleri başında uğradıkları silahlı saldırı sonucu şehit olan Polis Memuru Cemal Bozkurt ve Komiser Yardımcısı Abdullah Yasir Binici için baş sağlığı dileklerini iletti.