• Ana sayfaHARRAN'IMIZA KAZANDIRDIĞIMIZ ÇARŞIMIZDA ESNAFIMIZLA BULUŞTUK

HARRAN'IMIZA KAZANDIRDIĞIMIZ ÇARŞIMIZDA ESNAFIMIZLA BULUŞTUK

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Harran Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Çarşıda esnafla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi. Harranlı esnaflar, ilçeye kazandırılan Belediye Çarşısı için Başkan Özyavuz’a temasları sırasında teşekkür etti.

Harran’da hemşerilerinin talep ve önerilerine önem vererek Gönül Belediyeciliği örneği sergileyen Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, bu kez de Harran Belediyesi Çarşısı'ndaki esnafı ziyaret etti. Makamda oturmak yerine sahada olmayı tercih eden Başkan Özyavuz, ziyaretinde 'Hayırlı İşler' temennisinde bulunarak vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Birlik ve beraberlik içerisinde Harran'a daha nice projeler kazandıracaklarını dile getiren Başkan Özyavuz burada yaptığı değerlendirmesinde; “İnanmış yürekler durmaz, yorulmaz, koşar. Büyük işleri inananlar, çalışanlar yapar. İlçemize kazandırdığımız "Harran Belediyesi Çarşısı"ndaki emekçi esnaf kardeşlerimizi ziyaret ettik. Cenab-ı Allah, kazançlarını bereketli ve daim eylesin" ifadelerini kullandı.

Harranlı vatandaşlar da Başkan Özyavuz'u her defasında halkın arasında gördüklerini dile getirerek, ilçeye kazandırılan çarşı için ve kendilerine yönelik yaklaşımlarından dolayı Başkan Özyavuz ve ekibine teşekkür etti.