YENİ YILIMIZ KUTLU OLSUN

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, yeni yıl kutlama mesajında 2021 yılında olduğu gibi 2022 yılında da hemşerilerine hizmet etme yolunda üstün bir gayret göstereceklerine dikkat çekerek, üretken belediyeciliğin altını çizdi. Başkan Özyavuz açıklamasında, yeni yılın bütün Türk Dünyası’na sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesine vesile olmasını diledi.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, yeni yıl kutlama mesajında, “Her zaman olduğu gibi halkımızın yanındayız” diyerek 2022 yılının da hizmet yılı olacağını ve Harranlı hemşerileri için yep yeni imkanlar sunacaklarını kaydetti. Eğitimde, sağlıkta, sporda ve kültürde, temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarına da ağırlık veren Başkan Özyavuz, Harranlı vatandaşların özlem duydukları hizmetleri vatandaşlara ulaştırmaya yeni yılda da artan bir ivme ile devam edeceklerini kaydetti.

Başkan Özyavuz açıklamasında; “Her zaman olduğu gibi biz gücümüzü birliğimiz, beraberliğimiz ve halkımızdan alıyoruz. Yine her zaman olduğu gibi halkımızın yanındayız. 2022 yılı üretken belediyecilik projeleri ile Harran’da yaşayan hemşerilerimiz için yeni imkanlar sunacağımız çok başka harika bir yıl olacak. 2022 yılının Şanlıurfalı ve Harranlı hemşerilerime, her nerede olursa olsun bütün Türk Dünyası’na hayırlara vesile olmasını diliyor, selamlarımı, saygılarımı iletiyorum.” ifadelerini kullandı.