HARRAN'IMIZDA KÖKLÜ DEĞİŞİM

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, ilçenin ilk Oto Galeri işyeri açılışına katılırken açılış programında yaptığı açıklamada Harran’daki köklü değişimin müjdesini verdi. Yakın bir tarihte ilçedeki konut problemini çözeceklerini belirten Başkan Özyavuz, “Gelecek yıl da bugün Harran ilçemiz aşı doğalgaz ile pişen bir Harran olacak.” dedi.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, ilçenin ilk Oto Galeri işyeri açılışına katıldı. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Özyavuz, işyerinin Harran ve Harranlılara hayırlı uğurlu olmasını diledi. Harran Müftüsü Feridun Yıldırım’ın yaptırdığı dua sonrası kurdele kesimi gerçekleştirilirken Başkan Özyavuz, galeride yer alan araçları yakından inceledi.

Burada bir açıklama yapan Başkan Özyavuz, Harran’daki köklü değişimin de müjdesini verdi. Yakın bir tarihte ilçedeki konut problemini çözeceklerinin altını çizen Başkan Özyavuz, “Gelecek yıl da bugün Harran ilçemiz aşı doğalgaz ile pişen bir Harran olacak.” dedi. Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz yaptığı açıklamada; “Büyük Türkiye’nin 2023, 2053, 2071 hedeflerine doğru emin adımlarla yürürken Şanlıurfa’mızın Harran ilçesinde değişimin, dönüşümün ve Harran’ın büyüdüğünün göstergesinin meyvesini artık bir bir almaya başladık. Bugün de Harran ilçemizin ekonomisine çok ciddi şekilde katkıda bulunacak olan ilk oto galeri iş yerini açtık. Harran’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Harran’ımıza yeni kazanımlar yapan müteşebbis kardeşim İbrahim Işık ve Salih Işık’a yeni işyerlerinde muvaffak olmalarını, Harran ilçemize daha güzel ve daha büyük yatırımlar yapmalarını diliyor, bütün Şanlıurfalı ve Harranlı hemşerilerime selamlarımı iletirken ilçemize de işyerinin hayırlı olmasını diliyorum.

İş başına geldiğimizde demiştik ki; “Harran ilçemizi tepeden tırnağa yeniden inşa edeceğiz.” Harran’ı da inşa ederken 2019-2024 yılları arasında Harran ilçemizde köklü bir değişim yapamazsak bir daha belediye başkanlığına talip olmayacağız demiştik. Dediğimiz gibi şu anda Harran ilçemizde eğitimde, kültürde, sağlıkta, sporda ve temel hizmetlerin tamamında Harran ilçemizde Harran Belediyesi olarak hizmette çığır açıyoruz. Bunun yanında Harran’ımızı kalkındırmak için Harranlı vatandaşlarımıza her türlü teşviklerde öncülük ediyoruz. Harran’ımıza Harran Belediyesi olarak çok yakın bir zamanda 150 tane yeni iş yeri kazandırıyoruz. Bugün de İbrahim Işık ve Salih Işık’ın Harran ilçemize kazandırdığı Oto Galeri’nin açılışını gerçekleştirdik. Bu açılışı yaparken bizleri mutlu eden Harran ilçemizin artık gerçekten değişen, dönüşen ve büyüyen bir Harran olduğunu bu galerinin açılışı ile görmeye başladık. Harran’ımızda çok yakında hem Harranlı vatandaşlarımızın hem Harran’da yaşayan kamu personellerimizin konut problemlerini ortadan kaldıracak yeni yeni beş katlı binalar ve lojmanlar yapacağız, Harran’ımızdaki konut problemini de çözmüş olacağız. Harran’ımızın imarını açtık. Harran’ımıza 250 yataklı devlet hastanesi kazandırıyoruz. Bunun yanında inşallah önümüzdeki yıl bugün Harran ilçemiz aşı doğalgaz ile pişen bir Harran olacak. Bunun da müjdesini buradan Harranlı hemşerilerime vermek istiyorum.” ifadelerini kullandı.