• Ana sayfaTÜM ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ

TÜM ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle yayımladığı mesajında, “Tüm engelleri hep birlikte aşacağız” diyerek hayatın her alanında olduğu gibi engelli vatandaşların yaşamlarını kolaylaştıracak adımlar atmaya da devam edeceklerini kaydederek “Engel olma farkında ol” ifadelerini kullandı.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Özyavuz Dünya Engelliler Günü’nün farkındalık oluşturması açısından önem arz ettiğini ifade ederek göreve geldikleri günden bu yana toplumun her kesimine kolay ve kaliteli yaşam alanları sunma çabası içerisinde olduklarının altını çizdi.

Başkan Özyavuz mesajında; “Engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştıracak, karşı karşıya kaldıkları engelleri bertaraf edecek, sorunlarının çözümüne katkı sunacak çalışmalar içerisinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hedefimiz, tüm hemşerilerimizin daha mutlu ve ferah yaşayabildiği bir Harran’ı yeniden yazmak ki bu yolda da çok önemli mesafeler kat ettik. Engelli vatandaşlarımızın yanlarında yer alarak, zihin ve kalplerdeki tüm engelleri ortadan kaldırmak hepimizin ortak sorumluluğu. “Engel olma, farkında ol” diyerek ortak bu sorumluluğumuzu yerine getirmeye tüm toplumumuzu bu vesile ile bir kez daha davet ediyorum. Toplumun tüm kesimlerinde bu bilincin oluşmasını temenni ederek, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün toplumsal bilincin ve farkındalığın artmasına vesile olmasını diliyor, engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine Cenab-ı Allah’tan sağlık, mutluluk ve huzur niyaz ediyorum.” ifadelerini kullandı.