• Ana sayfaHARRAN BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

HARRAN BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Harran Belediyesi, araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor

Harran Belediyesi, insan ve hizmet odaklı yerel yönetim anlayışı ile ilçe sakinlerine zamanında ve eksiksiz hizmet vermek amacıyla, sahip olduğu bütçeyi verimli ve etkin kullanmaya devam ediyor.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un girişimleri sonucunda Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Harran Belediyesine temizlik araçları hibe edildi.

"İlçemize eksiksiz hizmet vermek için çalışıyoruz"

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, çok geniş bir görev, yetki ve sorumluluk sınırına, yoğun ve hareketli bir nüfusa sahip Harran’da yaşayan vatandaşlara zamanında ve eksiksiz hizmet vermek için araç filosunu güçlendirmeye devam ettiklerini belirtti.

Belediyelerde olmazsa olmaz ve hizmet basamağının en önemli unsurları arasında ilk sıralarda iş makineleri ve hizmet araçlarının olduğuna dikkat çeken Başkan Özyavuz, "Bir belediyenin hizmet konusunda en önemli vasıtalarının başını araç filosu çekmektedir.

Araç filosu güçlü olan yerel yönetimler hızlı bir biçimde sorunun çözümüne ulaşır. Bizde araç filomuzu güçlendirerek ilçemize daha hızlı daha kaliteli ve kesintisiz hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

İleçmize kazandırdığımız yeni araçlar Harran'a ve Harran'lı hemşerilerime hayırlı olsun. Söz verdiğimiz gibi herşey daha temiz bir Harran için”dedi.