• Ana sayfaBAYRAM BEREKETTİR, BİR ARADA OLMAKTIR

BAYRAM BEREKETTİR, BİR ARADA OLMAKTIR

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde bayram coşkusu bir başka yaşanıyor. Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un hanesi gecenin ilerleyen saatlerine dek dolup taşarken, Başkan Özyavuz; “Millet’in Odası’nda hizmet etmekten onur duyduğumuz hemşerilerimizle bayramlaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.” dedi.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Kurban Bayramı coşkusu bir başka yaşanırken Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un hanesinde düzenlenen bayramlaşma programına ilçe halkı yoğun katılım gösteriyor. Gündüz saatlerinde dahi hava sıcaklığının bunaltıcı düzeyde olmasına rağmen çok sayıda Harranlı bayramlaşma programına iştirak ederek bu coşkuya ortak oluyor.

“Millet’in Odası’nda hizmet etmekten onur duyduğumuz hemşerilerimizle bayramlaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.” diyen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, bayramlaşma programına katılan vatandaşlarla yakından ilgilenirken istek, talep ve önerileri de dinleyerek ilgili birimlere talimatlar veriyor.

MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz’un da katılım gösterdiği bayramlaşma programı sabahın erken saatlerinde başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine dek devam ediyor.