BİZİM HER ANIMIZ HALKIMIZ İÇİN

Fırsat bulduğu her anını vatandaşlarla birlikte geçiren Şanlıurfa’nın Harran ilçe Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, gece saatlerinde ilçe kırsalına çıkarma yaptı. Dünden bugüne hızla değişime öncülük ettiklerini belirten Başkan Özyavuz, kısa sürede büyük hizmetleri vatandaşlara ulaştırdıklarını, verdikleri sözleri de bir bir yerine getirmeye devam ettiklerini kaydetti.

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ile ilçe merkezi ve kırsalında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Fırsat bulduğu her anını vatandaşlarla birlikte geçiren Başkan Özyavuz, gece saatlerinde ilçe kırsalına çıkarma yaptı. Yayvandoruk Darıca mezrasına ziyaret gerçekleştiren Başkan Özyavuz burada Harran Belediyesi ekipleri tarafından köy içi yollarda devam eden kilitli parke çalışmalarını inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Ekiplerin çalışmalarına da eşlik eden Başkan Özyavuz, göreve gelir gelmez Harranlı hemşerilerine hizmet için vakit kaybetmeden tüm imkanları seferber ettiklerini söyledi.

"Bizim her anımız halkımız için." diyen Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada; "Kısa sürede hizmet noktasında büyük yol kat ettik. İlçe merkezi ve kırsalımızda çalışmalarımız dört koldan devam ediyor. Ekip ve ekipman konusunda tüm imkanlarımızla hemşerilerimize hizmet için sahadayız. Cenab-ı Allah'a şükürler olsun ki verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz. Gece, gündüz, hafta içi, hafta sonu, saat, bizim için zaman fark etmiyor. Halkımıza hizmet için mesai mefhumu gözetmeksizin Harranlı hemşerilerimizin hizmetinde olmaya özen gösteriyor ve hep daha fazlasını ulaştırabilmek adına çaba harcıyoruz." ifadelerini kullandı.

Harran Belediyesi tarafından mahallelerinde sürdürülen çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise hem çalışmalardan dolayı hem de ziyaretleri için Başkan Özyavuz'a teşekkürlerini sundu.

Başkan Özyavuz sonrasında ise Bozyazı kırsal mahallesine geçerek Harran Belediyesi ekipleri tarafından kısa süre önce tamamlanan köy içi kilitli parke çalışmalarını inceledi. Tamamlanan çalışmaların mahalle sakinlerine hayırlı olmasını dileyen Başkan Özyavuz, hane ziyaretleri de gerçekleştirerek vatandaşlarla buluştu.