• Ana sayfaMHP ŞANLIURFA İL TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI

MHP ŞANLIURFA İL TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı münasebetiyle bayramlaşma programı gerçekleştirildi. MHP İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programına MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş, İlçe Başkanları, İl yönetim kurulu üyeleri, teşkilat gönüllüleri ve birçok partili katılım sağladı. Yoğun geçen bayramlaşma programında partililerin Bayramlarını tebrik eden Vekil İbrahim Özyavuz konuşmasında; Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Pandemiden dolayı 2 yıldır partimiz bayramlaşma programı yapmıyordu. Bu sene bayram münasebetiyle tekrar bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyayı etkisi altına alan savaş, pandemi ve tedarik zincirinde olan aksamalar ülkemizi ve Şanlıurfa’yı etkiledi. Milletimiz sosyal dayanışma içerinde bu günleri de atlatacaktır. Cumhur ittifakı Cumhurbaşkanı adayı sayın Recep Tayyip Erdoğan ile kenetlenerek yine başarıya ulaşacaktır. İçerden ve dışardan ülkemize ve cumhur ittifakına yapılan tüm saldırıları bertaraf ederek istikrarı sürdüreceğiz. Alınan yeni tedbirler ve hükümetin enflasyonu düşürmek için yaptığı çalışmalar ile haziran ayından itibaren enflasyon düşüşe geçecek.

Türkiye stratejik olarak dünyanın en güçlü ülkesi haline geldi. Rusya Ukrayna savaşında üstlendiği rol bunun sadece bir örneği. Dünyada huzur ve barışı sağlamak üzere 33 ülkede askerimiz bulunmakta. Türkiye’nin güçlü bir hükümet ile 2023 seçimlerine girmemesi için dış güçler ile beraber hareket edip onlarla iş birliği içerisinde. MHP milliyetçi, muhafazakâr ve İslam felsefesi üzerine kurulmuş bir partidir. Aynı fikirlere sahip Ak Parti ile Türkiye’nin istikrara mühür vuracağız. Dedi. Vekil Özyavuz konuşmasının devamında yeni seçim yasasıyla ilgili bilgi verdi. MHP Türkiye’nin sigortasıdır. Genel başkanımızda ülkemizin bekası için Cumhur İttifakının yanında yer aldı. O yüzden söylemlere ve söylenenlere kulak asmadan ülkemizin bütünlüğü ve istikrarı için ittifak için çalışacağız. Dedi.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/gKWj050nsTY" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>