• Ana sayfaKIRSALDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

KIRSALDA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatıyla kırsalda başlatılan asfalt yol yapım çalışmaları ara vermeden devam ediyor.

Başkan Özyavuz, merkezde birçok projelerin yanı sıra, kırsalda ise kilitli parke taşı döşeme, yol bakım onarım ve asfaltlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Harran Belediyesi ekiplerince, ilçeye bağlı Kuruyer mahallesinde mahalle içi asfaltlama çalışmaları tamamladı. İlçe merkezi ve kırsalda yaptığı çalışmalardan dolayı büyük bir memnuniyet duyan Kuruyer mahalle sakinleri yapılan asfalt çalışmasından dolayı Başkan Mahmut Özyavuz’a teşekkür ettiler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Özyavuz; “Bizler ilk gün ki aşk ile ilçemizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Belirlediğimiz program çerçevesinde ilçemizin dört bir tarafında çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Amacımız, vatandaşlarımızın yıllardır özlemle beklediği hizmetleri zaman kaybetmeden titizlikle, özenle ve yerinde inceleyip, gözlemleyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktır. Bugün de Kuruyer mahallemizin, mahalle içi asfaltlama çalışmasını tamamladık ve vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Kuruyer mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.