• Ana sayfa HARRAN' DA MASKE VE ELDİVEN DAĞITIMI SÜRÜYOR

HARRAN' DA MASKE VE ELDİVEN DAĞITIMI SÜRÜYOR

Harran Belediyesi, korona virüs tedbirleri kapsamında zorunlu olarak sokağa çıkan vatandaşlara maske ve eldiven dağıtımını sürdürüyor.

Belediye zabıta ekipleri bu kapsamda, ilçe genelinde ihtiyaçları için dışarı çıkan vatandaşlara maske dağıtıyor. İlçedeki çarşı, esnafa ve vatandaşlara maske ve eldiven dağıtımını tamamlayan ekipler, diğer bölgelerde de çalışmalara devam ediyor.

Öte yandan, şu ana kadar ilçede 10 bin maske ve eldivenin dağıtımının tamamlandığı öğrenildi.

Esnaf ve Vatandaşların yaptıkları açıklamada; Genç Başkanımız Sayın Mahmut Özyavuz’a teşekkür ediyoruz. Her zaman biz vatandaşların ve esnafların yanında oldu. Bizleri maskesiz ve eldivensiz bırakmıyor. Belediye Başkanımız Mahmut Özyavuz’a minnettarız. İyi ki varsın Başkanım. Dediler.

Açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; Vatandaşlarımızın sağlığı bizler için her şeyden daha önemlidir. Cadde, sokak, kaldırım ve dezenfekte çalışmalarımız ekiplerimiz tarafından devam ederken, zabıta ekiplerimizde ilçede maske ve eldiven dağıtımına devam ediyor. Biz sizin için dışarıdayız. Sizler de zaruri olmadığı sürece lütfen dışarı çıkmayın. Dedi.