• Ana sayfaHARRAN'DA 6 MAHALLEDE KİLİTLİ PARKE DÖŞENDİ

HARRAN'DA 6 MAHALLEDE KİLİTLİ PARKE DÖŞENDİ

Harran Belediyesi tarafından Bükdere kırsal mahallesinde yürütülen kilitli parke taşı döşeme çalışmaları sona erdi.
Harran Belediyesi Fen işlerine bağlı ekipler, kırsal mahallelerde başlattığı kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaların startının verildiği Süleyman Demirel mahallesinden sonra Tahılalan, Gözele, İmam Bakır, Aralı ve Bükdere mahallelerinde kilitli parke taşı çalışmaları sona erdi.

Program dâhilinde kırsal mahallelerde kilitli parke taşı döşeme çalışmaları Buğday tepe mahallesinde devam ediyor. Harran Belediye başkanı Mahmut Özyavuz beş yılın sonunda üst yapısı bitmeyen mahallenin kalmayacağını belirterek bugüne kadar 100 bin metrekare kilitli parke taşı döşemesi yaptıklarını ve çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada; Harran ilçemizde hummalı bir şekilde gecemizi gündüzümüze katarak ilçemizi geliştirmek ve güzelleştirmek adına tüm imkânlarımızı seferber ederek çalışıyoruz. Bütün enerji ve eforumuzu bu yolda harcıyoruz. Bükdere mahallemizde başlattığımız kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız bitti. Diğer mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Dedi.